Dělostřelecká vystoupení

Představujeme Vám největší sbírku kanónů a ručních palných zbraní v republice, která je jedinečnou ukázkou vojenské historie od 14. do počátku 19. století. Tato fascinující sbírka je k dispozici pro veřejnost po celý den, a to včetně možnosti dělostřelecké show, která je provázena populární formou povídání o střelném prachu a ukázkami výstřelů.

V naší sbírce naleznete širokou škálu historických kanónů a ručních palných zbraní, které jsou pečlivě udržovány a mají atest státní zkušebny zbraní a střeliva. V rámci dělostřelecké show můžete být svědky i nočních efektů, kdy jsou vidět až 3 metry dlouhé záblesky, které dodávají události magický nádech.

Naše sbírka není jen historickou expozicí, ale také zábavnou atrakcí pro různé typy událostí. Může být součástí ohnivé show nebo slavnostních salutů při městských slavnostech, svatbách, firemních akcích a dalších událostech, kde chcete udělat dojem a přinést návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Obracejte se na nás a dovolte nám přinést do vaší události historický a poutavý prvek, který zaujme a nadchne všechny účastníky. S naší sbírkou kanónů a ručních palných zbraní se Vaše událost stane nezapomenutelnou!