Světelné a ohnivé show

Světelné a ohnivé show jsou neodmyslitelnou součástí večerních akcí a událostí, které vám dokážou dodat jedinečnou atmosféru plnou magie a vzrušení.

Ohnivé show jsou ideálním řešením pro vystoupení po setmění, které přináší divákům nezapomenutelné zážitky. Tyto show mají rozsáhlý děj a obsahují souboje s hořícími zbraněmi, ohromné množství pyrotechnických efektů, kejklíře pracující s ohněm a mnoho dalšího. Jsou to vášnivá vystoupení, která uchvátí každého diváka a přinesou do události zvláštní kouzlo.

Světelné show jsou vhodné pro využití v interiéru a jsou zpravidla založené na souboji mezi dobrem a zlem nebo láskou a nenávistí. Tyto show jsou plné fantastických světelných efektů a projekcí, které stvoří nezapomenutelnou atmosféru a dodají vaší události jedinečný nádech.

Na závěr ohnivých i světelných show používáme takzvané Visual Poi, což je zařízení, díky kterému jsme schopni do prostoru promítnout jakékoliv logo či obrázek, který si zvolíte. Nyní jsme dokonce rozšířili naše možnosti s novou verzí tohoto zařízení, která disponuje 80ti LED diodami a je schopná promítnout do vzduchu ještě detailnější a kvalitnější obrazce! Tímto dodáváme vaší události nejen ohnivou a světelnou show, ale také personalizovaný zážitek, který si budete pamatovat navždy.

Obracejte se na nás a dovolte nám přinést do vaší události ohnivé a světelné show plné magie, vášně a nezapomenutelných momentů!