Profesionální catering

Jako součást našeho širokého cateringu Vám s radostí přinášíme unikátní zážitek z dobové krčmy, která je připravena na Vaši akci s důrazem na autenticitu a výjimečnou atmosféru. Naše dobová krčma má průměr 10 metrů a je vybavena 36 metry obslužných pultů, aby bylo zajištěno pohodlné a efektivní obsluhování.

Při vstupu do naší krčmy Vás uvítá obsluha, která je oděna do historických kostýmů přesně odpovídajících období Vaší akce. Tímto způsobem se budete cítit jako v pravé dobové hospodě, kde se každý detail staráme o autentičnost a jedinečný zážitek.

V naší krčmě máte možnost ochutnat širokou škálu nápojů včetně světlého piva a různých druhů speciálů, včetně medoviny přímo z výzkumného včelařského ústavu. Kromě toho připravujeme pokrmy vařené podle staročeských receptur, které Vám poskytnou autentický chuťový zážitek.

Naše grilované speciality jsou připraveny dle Vašich přání, ať už jde o klobásy, steaky, kýty, selata, kuřata, krůty nebo jehněčí maso. Pro další druhy občerstvení jsme tu pro Vás k dispozici dle Vašich požadavků, včetně palačinek, trdelníku se zmrzlinou, rautových stolů a mnoho dalšího, které si můžeme domluvit.

Užijte si nezapomenutelný zážitek v naší dobové krčmě plné autentičnosti, dobrého jídla a pití. Obracejte se na nás a dovolte nám připravit pro Vás unikátní gastronomický zážitek, který bude nezapomenutelnou součástí Vaší události!