Catering

Jsme tady, abychom vám ulehčili organizaci firemní oslavy, akce s partnery nebo konference tím, že se postaráme o vaše občerstvení od začátku do konce.

V agentuře Festive chápeme, že čas je drahý, a proto jsme tu, abychom vám ulehčili stres z výběru jídla pro vaši událost. S námi nebudete muset řešit nic jiného než své vlastní preference – my se postaráme o vše ostatní.

Nabízíme široký výběr menu, které bude plně přizpůsobeno vašim požadavkům, typu akce a rozpočtu. Bez ohledu na to, zda si přejete lehké a osvěžující menu, sladký bar, coffee break nebo kompletní rauty na večeři, máme pro vás ideální řešení.

S našimi profesionálními kuchaři na palubě garantujeme, že vaši hosté budou nadšení z každého pokrmu. Každý kousek je pečlivě připraven s cílem uspokojit všechny chuťové pohárky a přidat k vaší události tu správnou gastronomickou atmosféru.

Nebuďte zatíženi organizací občerstvení pro vaši firemní událost. Kontaktujte nás ještě dnes a dovolte nám, abychom se postarali o vaše menu, abyste se mohli plně soustředit na úspěch vaší akce. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Obracejte se na nás a společně uděláme z vaší akce nezapomenutelný gastronomický zážitek!